5 نوع از موشن گرافیک ها که باید بشناسید(بخش اول)

5 نوع از موشن گرافیک ها که باید بشناسید(بخش اول)

۵ نوع از موشن گرافیک ها که باید بشناسید(بخش اول)

اگر مطمئن نیستید از کجا با بازاریابی ویدیویی خود شروع کنید ، موشن گرافیک یک شروع خوب است. این برای جوانان و بزرگسالان بی نهایت جذاب است ، شما می توانید آن را در هر کجا ایجاد کنید، و امکانات بی پایان را ارائه می دهد. به همین دلیل است که فکر کردیم بهتر است انواع موشن گرافیکی را که می توانید برای کسب و کار خود انتخاب کنید ، بگذاریم.

در این پست در مجموع ۱۰ نوع موشن گرافیک وجود دارد، اگر به نظر می رسد ایده ایده شما متناسب با هر یک از دسته ها نیست، نگران نباشید. تجارت یا هدف شما هر چه باشد، موشن گرافیک می تواند برای شما مفید باشد!

ما میدانیم که شما موشن گرافیک را برای تجارت خود میخواهید، بنابراین بیایید با آن آشنا شویم.

۱.فیلم های توضیح دهنده

ویدیو های توضیح دهنده محتوای ویدیویی کوتاه و قابل هضم هستند که نحوه کار و محصول شما را به بینندکان توضیح میدهند. از بین انواع موشن، این یکی از رایج ترین هاست. این مورد را در شرکت ها بسیار مشاهده خواهید کرد، زیرا آنها خدمات یا محصولی دارند که نیاز به شفاف سازی دارند.

اگر کالا یا خدماتی دارید که خیلی ساده و قابل فهم نیست، نیاز به یک فیلم توضیح دهنده دارید.

این به این معنی نیست که محصول یا خدمت شما مشکلی دارد. علاوه بر این، به شما امکان بیشتری میدهد تا یک موشن گرافیک جذاب و قابل اشتراک به مشتری خود ارائه دهید. بعضی از محصولات برای استفاده کمی بیشتر به دستورالعمل نیاز دارند، اما این فرصت بیشتر برای برقراری ارتباط با مشتریان شما است.

۲.فیلم های آموزشی

یک فیلم آموزشی بیشتر فیلم توضیح دهنده بینندگان را از طریق نحوه استفاده از محصول شما راهنمایی میکند. به عنوان مثال، شما ممکن است محصول برند خود را بفروشید. شما میتوانید از یک فیلم آموزشی استفاده کنید تا به مخاطب خود بگویید که چگونه از محصول شما استفاده کند.

اکنون میتوانید برای این نوع از ویدیو ها، برنامه زنده سنتی را انتخاب کنید. اما چه کسی می خواهد با سنت پیش برود؟ نسخه موشن گرافیکی این ویدیو بسیار جالب توجه و پر شخصیت خواهد بود.

۳.انیمیشن رابط کاربری(UI)

اگر برنامه یا پلتفرم دیجیتالی ایجاد کرده اید، ایده ای هوشمندانه است که با استفاده از موشن گرافیک آن را در عمل نشان دهید. به این ترتیب آنچه مخاطب شما می بیند همان چیزی است که به دست می آورد. به عبارت دیگر ، اگر آنها شروع به استفاده از سیستم عامل شما کنند ، از قبل با آن آشنا خواهند شد.

علاوه بر این ، شما این فرصت را دارید که بهترین ویژگی های سیستم عامل خود را نشان دهید.

۴.لوگو موشن

چه چیزی باعث میشود که نام تجاری شما حتی از لوگوی شما به یاد ماندنی تر شود؟یک لوگو موشن

با لوگوی خود، این فرصت را دارید که با نحوه ساخت آن برای ایجاد یک انیمیشن چشم نواز بازی کنید. به یاد داشته باشید انواع موشن گرافیک ها فقط تصاویر ساکن هستند که برای ایجاد حرکت دستکاری میشوند.

به عنوان مثال، اگر لوگوی شما شامل اشکال دایره ای باشد، میتوانید قبل از اینکه دور هم جمع شوند، آنها را در محور های افقی و عمودی بچرخانید تا تصویر به پایان برسد.

متناوباً، شما مجبور نیستید آن لوگو موشن را پیچیده کنید، میتوانید به سادگی لوگوی خود را روی صفحه قرار دهید و برای آن هاور ایجاد کنید تا به آن کمی زندگی ببخشد.

۵.آیکون ها

این همان مفهوم لوگوی شماست، به آیکون های خود نگاه کنید و ببینید چگونه می توانید آنها را به حرکت درآورید. موشن گرافیک همه چیز درباره زندگی بخشیدن به آنچه در حالا حاضر وجود دارد است.بروزرسانی: ۲۷/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۶:۱۹
1 سال پیش
تاریخ انتشار: ۲۷/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۶:۱۹
1 سال پیش
بازدید97
زمان تقریبی مطالعه 6 دقیقه

Amir Hossein Qanbari

حال ندارم (¬_¬ )

0دیدگاه


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود برای پیوستن به بحث

subscibe