5 نوع از موشن گرافیک ها که باید بشناسید (بخش دوم)

5 نوع از موشن گرافیک ها که باید بشناسید (بخش دوم)

۱.عناوین

عناوین وقتی روی صفحه باقی می مانند به همان اندازه اهمیت ندارند ولی هنگامی که آنها را حرکت میدهید باعث جلب توجه آنها میشود، اهمیت آنها را برجسته میکند و ارتباطات شما را بهبود می بخشد.

این امر به ویژه اگر ویدیوی موشن گرافیک شما دارای صدا برای کمک به برقراری ارتباط نیست، این امر مهم است.

۲.اینفوگرافیک ها

حتی وقتی که اینفو گرافیک ها، آمار های واقعا جالبی را نشان می دهد، گاهی وسوسه میشویم که از آن چشم پوشی کنیم. ایجاد حرکت در اینفوگرافیک میتواند از اینکه مخاطب شما به چیز خاصی توجه میکند اطمینان حاصل کند.

این نوع موشن گرافیک ها بیشتر مناسب پلتفرم هایی مانند Linked in هستند، جایی که رهبری فکر در آن غالب است.

۳.ارائه ها

شما میتوانید بهترین سخنران عمومی در یک میلیون کیلومتری خود باشید. با این حال، اگر چیزی را روی صفحه نمایش ارائه میدهید و کاملاً یک دست است، واقغاً می تواند به موفقیت شما لطمه بزند.

این نوع موشن گرافیک عناصر بصری ارائه، مانند نمودار میله ای را به خود اختصاص داده و حرکتی را برای درگیر کردن مخاطب ایجاد میکند.

همانند اینفوگرافیک ها، اگر قسمت های قابل توجهی را متحرک سازی کنید احتمالا پاسخ بیننده مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

۴.اخبار های گرافیکی

موشن گرافیکی که در مورد آن کمتر صحبت می شود، اخبار های گرافیکی است. به عنوان مثال میتوان به امار ارائه شده وسط یک بازی فوتبال اشاره کرد. اخبار های گرافیکی جلوه های بصری بیشتری به برنامه هایی می دهد که صحنه به ندرت تغییر میکند مانند زمین فوتبال. یک اخبار گرافیکی هیجان انگیز به بازی علاقه مندی بیشتری میدهد.

۵. گیف ها

شما از آنها در شبکه های اجتماعی استفاده می کنید و آنها را به دوستان و همکاران خود میفرستید. گیف در بین انواع موشن گرافیک ها محببوبیت زیادی دارد. در حالی که بسیاری از آنها ویدیویی زنده هستند که به گیف های خاص تبدیل شده اند.

گیف ها برای رسانه های اجتماعی بسیار مفید و موثر است. علاوه بر این، ساخت آنها طولانی نیست.

امیدواریم با خواندن این وبلاگ، ایده بهتری از نوع موشن گرافیک خود داشته باشید. با ما در میان بگذارید که چه نوع موشن گرافیکی نیاز دارید.بروزرسانی: ۳۰/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۲۰:۵۵
1 سال پیش
تاریخ انتشار: ۳۰/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۲۰:۵۵
1 سال پیش
بازدید102
زمان تقریبی مطالعه 4 دقیقه

Amir Hossein Qanbari

حال ندارم (¬_¬ )

0دیدگاه


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود برای پیوستن به بحث

subscibe