5کاربرد برتر جنگو (بخش اول)

5کاربرد برتر جنگو (بخش اول)

معرفی کاربرد های جنگو

جنگو یک فریم ورک منبع باز پایتون است که برای توسعه سریع، طراحی عملی، قابل نگهداری، تمیز و امنیت وب استفاده میشود. فریم ورک نرم افزار تحت وب مجموعه ای از کلیه ابزار های مورد نیاز برای توسعه برنامه است. هدف اصلی فریم ورک جنگو این است که به توسعه دهندگان اجازه دهد که به جای صرف وقت برای component هایی که قبلا توسعه یافته اند، بر روی component برنامه تمرکز کنند. این به طور کامل بسیاری از فریم ورک های دیگر بازار ارائه شده اند. این به طور کامل از بسیاری از فریم ورک های دیگر بازار ارائه شده اند. جنگو از مشکلات زیادی مراقبت میکند، درگیر در توسعه وب است. کاربران را قادر میسازد تا بر توسعه component های م نیاز برنامه خود ترکز کنند.

۵ کاربرد برتر جنگو(بخش اول)

۱.جنگو از نظر زمان آزمایش شده است

۱۳ سال است که جنگو شروع به توسعه فریم ورک خود و اولین نسخه منبع باز است زیرا مدتها قبل از انتشار در دست توسعه بود. در طول این سال ها نسخه های زیادی داشته است برخی از آنها دارای ویژگی های جدید هستند نسخه های دیگر با تمرکز بر پیشرفت های امنیتی و غیره... . جنگو اولین فریم ورکی است که به موضوعات و آسیب پذیری های جدید پاسخ میدهد و سایر فریم ورک ها را تغییر میدهد تا وصله ها را به فریم ورک ها تغییر دهد. آخرین نسخه آن با تمرکز بر ویژگی های جدید.

۲.توسعه نرم افزار

جنگو توسط تیم عملیاتی خبر آنلاین با هدف ایجاد برنامه های وب با استفاده از ربان برنامه نویسی پایتون توسعه داده شد. این فریم ورک دارای الگو ها، کتابخانه ها و ASIP است که با هم کار میکنند. به طور کلی برنامه های کاربردی توسعه یافته با استفاده از جنگو را می توان با حداقل هزینه، تغییرات و اضافات به روز کرد و بسیار توسعه وب را آسان تر کرد.

۳.استفاده آسان

جنگو از زبان برنامه نویسی پایتون استفاده میکند که در سال ۲۰۱۵ یک زبان پر طرفدار است و اکنون بیشترین انتخاب زبان توسط برنامه نویسان که کد نویسی و برنامه های فریم ورک جنگو را یاد میگیرند به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این زبان رایگان و منبع باز است، که توسط جامعه بزرگی از توسعه دهندگان توسعه یافته و نگهداری میشود. این بدان معنی است که ما میتوانیم به راحتی با استفاده از گوگل پاسخ مشکلات را پیدا کنیم.

۴.وابسته به سیستم عامل

فریم ورک جنگو روی هر پلتفرمی مانند PC، ویندوز، مک، لینوکس و غیره ایجاد میشود. این یک لایه بین توسعه دهنده و پایگاه داده به نام ORM را فراهم میکند که امکان انتقال یا انتقال برنامه های ما به سایر پایگاه داده های مهم با چند خط تغییر کد را فراهم میکند.

۵. مستندات عالی

برنامه های جنگو یکی از بهترین اسناد را برای فریم ورک خود برای توسعه انواع مختلف برنامه ها دارند، در حالی که بسیاری از فریم ورک های دیگر از لیست الفبا از ماژول ها، ویژگی ها و روش های دیگر استفاده میکنند. این مورد برای مرجع سریع برای توسعه دهندگان بسیار مفید است وقتی که بین دو روش یا ماژول گیر میکنیم، اما نه برای تازه کارانی که برای اولین بار یاد میگیرند. حفظ امنیت مستندات برای توسعه دهندگان جنگو کار دشواری است زیرا یکی از بهترین اسناد منبع باز برای هر فریم ورکی است.بروزرسانی: ۱/ ۴/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۷:۵۸
11 ماه،1 هفته پیش
تاریخ انتشار: ۱/ ۴/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۷:۵۸
11 ماه،1 هفته پیش
بازدید104
زمان تقریبی مطالعه 6 دقیقه

امیرحسین باقری

تا وقتی میشه چیزی رو با پایتون نوشت باید با پایتون نوشت

0دیدگاه


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود برای پیوستن به بحث

subscibe