5 کاربرد برتر جنگو (بخش دوم)

5 کاربرد برتر جنگو (بخش دوم)

5 کاربرد برتر جنگو (بخش دوم)

1. مقیاس پذیر و قابل اعتماد

از آنجا که جنگو یک فریم ورک نرم افزار وب است که به خوبی نگهداری میشود و به طور گسترده ای در سراسر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین ارائه دهندگان cloud همه اقدامات را برای ارائه پشتیبانی برای اجرا برنامه های جنگو به راحتی و به سرعت در سیستم عامل های cloud انجام می دهد. این بدان معناست که، هنگامی که برنامه های جنگو مستقر شدند، میتون آنرا توسط یک توسعه دهنده با تنها یک دستور در یک فضای ابری مدیریت کرد. از آنجا که توسعه دهندگان جنگو برای مدت طولانی در همان محیط توسعه کار میکنند، بنابراین در این زمینه ها رشد خواهند کرد. این بدان معنی است که برنامه های توسعه یافته، وب سایت های ایجاد شده روز به روز بهتر، عملکردی، کارآمد و قابل غاطمینان تر می شوند.

2.جامعه پشتیبانی کننده

جامعه جنگو یکی از بهترین جوامع موجود است زیرا توسط بنیاد نرم افزاری جنگو اداره میشود که دارای قوانینی مانند یک آیین نامه رفتاری وجود دارد. جامعه جنگو از IRC و لیست نامه های پستی استقبال می کند، حتی ممکن است درخواست تجدید نظر بدی داشته باشد که بلافاصله اصلاح میشود. جنگو ثبات، پکیج، مستندات و جامعه خوبی را ارائه میدهد.

3.DRY-Don’t Repeat Yourself(خودت را تکرا نکن)

فریم ورک جنگو از اصل DRY پیروی میکند و زیرا این امر بیشترین بهره را از هر خط کدی دارد که میتوانیم با آن زمان کمتری را برای رفع اشکال یا جهت گیری مجدد کد و غیره صرف کنیم. به طور کلی کد DRY به معنای همه کاربرد های تغییر داده به طور همزمان است و نیاز به تکرار نیست و این دلیل اساسی در استفاده از متغیر ها و توابع در همه برنامه نویسی ها است.

4.باتری های جنگو

فریم ورک جنگو همه چیز را برای ساخت یک فریم ورک قوی با ویژگی های زیر است:

·       لایه های قالب

·       فرم ها، روند توسعه

·       مشاهده لایه ها، امنیت

·       لایه های مدل، سازگاری با پایتون،

·       محلی سازی، عملکرد و بهینه سازی

·       فریم ورک جغرافیایی، ابزار های رایج برای توسعه نرم افزار وب

·       سایر ویژگیهای اصلی مورد نیاز وب سایت ها

از آنجا که میتوان از جنگو برای ساخت هر نوع وب سایت با کمک فریم ورک های آن مانند مدیریت محتوا، صفحات وکی پدیا، برنامه های شبکه های اجتماعی، برنامه های مخصوص چت و وب سایت هایی مانند Instagram, Mozilla, Pinterest, bitbucket و غیره استفاده کرد جنگو میتواند با هر سروری کار کند و قادر به ارائه محتوا به هر شکل( ,HTML ,RSS ,XML ,JSONمتن،و غیره)

5.فواید جنگو

با استفاده از فریم ورک جنگو، ما میتوانیم در عرض چند ساعت برنامه های وب را توسعه و استقرار دهیم زیرا این امر از بسیاری از مشکلات توسعه وب مراقبت میکند. جنگو بسیار سریع است، کاملا بارگیری شده است زیرا از احراز هویت کاربر، مدیریت محتوا، امنیت مراقبت میکند تا از تزریق SQL برنامه نویسی بین سایت و غیره جلوگیری شود.جنگو به عنوان برنامه های کاربردی می تواند مقیاس پذیر برای پاسخگویی به تقاضای بال و مورد استفاده برای ساخت هر نوع برنامه به همین دلیل ما آن را به عنوان یک فریم ورک همه کاره می نامیم ما میتوانیم از مدیریت محتوا گرفته تا وب سایت های شبکه اجتماعی با استفاده از فریم ورک جنگو برنامه های مختلفی بسازیم. جنگو منابع و مستندات خوبی را به شما می آموزد که به فراگیران جدید کمک می کند تا از افراد با تجربه کمک بگیرند.

نتیجه گیری

سرانجام ، این یک نمای کلی از جنگو ، چگونگی نیاز ما به استفاده و کاربردهای آن در توسعه برنامه های واقعی است. از آنجا که چارچوب جنگو متنوع است و به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به جای نوشتن برنامه های متداول که توسط خود جنگو مراقبت می شود ، بر منطق تجارت تمرکز کنند. بنابراین اگر می خواهید برنامه وب یا وب سایت خود را در مدت زمان کوتاهی با امنیت کامل تکمیل کنید و خدمات سریع ، قابل اعتماد و مقیاس پذیر مبتنی بر ترافیک را ارائه دهید ، جنگو را انتخاب کنید. بسیاری از وب سایت های خوب با استفاده از چارچوب Django مانند Instagram ، BitBucket و Mozilla و غیره ایجاد می شوند.بروزرسانی: ۱/ ۴/ ۱۴۰۰, ساعت ۲۱:۹
11 ماه،1 هفته پیش
تاریخ انتشار: ۱/ ۴/ ۱۴۰۰, ساعت ۲۱:۹
11 ماه،1 هفته پیش
بازدید97
زمان تقریبی مطالعه 6 دقیقه

امیرحسین باقری

تا وقتی میشه چیزی رو با پایتون نوشت باید با پایتون نوشت

0دیدگاه


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود برای پیوستن به بحث

subscibe