مزایای وردپرس

مزایای وردپرس

مزایای وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند و در عین حال رایگان (CMS) است که طیف گسترده ای از ویژگی ها را برای ایجاد وب سایت های تجاری واقعا چشمگیر ارائه می دهد. از زمان تأسیس خود در سال ۲۰۰۳ ، این پلتفرم مسیری طولانی را طی کرده و اکنون به عنوان یک راه حل قابل اعتماد برای توسعه وب برای وب سایت های حرفه ای و فروشگاه های تجارت آنلاین ظاهر شده است. جای تعجب نیست که بیش از ۳۲٪ وب سایت های امروزی توسط این سیستم عامل مدیریت می شوند. با وجود رقابت دلهره آور در دامنه CMS ، وردپرس همچنان به قدرت خود ادامه می دهد و کل اعتبار به مجموعه ویژگی های شگفت انگیز ارائه می دهد. مزایای استفاده از این بستر توسعه وب بی پایان است و در اینجا چند مورد از آنها آورده شده است.

نصب آسان

برای شروع کار با وردپرس باید گفت :وردپرس یک فرایند نصب ساده و سریع دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که صفحات وب خود را به صورت آنلاین ایجاد کنید و پایگاه داده را بارگذاری کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که صفحات وب خود را به صورت آنلاین ایجاد کنید و پایگاه داده را بارگذاری کنید. سپس برای شروع نصب کنید.

آسان برای استفاده

برترین ویژگی وردپرس سادگی آن است. هر کسی می تواند هنگام کار  با این نرم افزار متخصص شود زیرا دارای رابط بصری است.وردپرس یک داشبورد داخلی نیز دارد که درآن کاربران میتوانند صفحات ، پست ها یا دسته ها و هرآن چیزی را که نیاز دارند را اضافه کنندو همین حال مضامین و تنظیمات را تغییر دهند.

از ویژگی های دیگر وردپرس میتوان به منبع باز بودنش اشاره کرد. بله، وردپرس یک open-source  رایگان است که همین قابلیت باعث شده وردپرس به یک گزینه مقرون به صرفه در طراحی سایت تبدیل شود.

طراحی واکنش گرا

از آنجا که تلفن همراه به بهترین مکان برای جلب بازدید برای وب سایت های تجاری تبدیل شده است ، سایت ها باید واکنش گرا باشند تا به خریداران بالقوه کانال تلفن همراه دسترسی پیدا کنند. وردپرس طراحی واکنش گرایی  را ارائه می دهد که اطمینان حاصل می کند وب سایت شما به طور یکپارچه بر روی دستگاه های مختلف کار می کند .

مدیریت رسانه

تصاویر ، فیلم ها و سایر عناصر رسانه ای می توانند به راحتی به وب سایت وردپرس شما اضافه شوند تا غنای محتوای آن را افزایش دهند. این یک سیستم کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد محتوای رسانه را بکشید و به راحتی در آپلود کننده قرار دهید تا بارگذاری شود. در صورت لزوم به ابزارهای ویرایش تصویر نیز دسترسی دارید.

تم های متعدد

در وردپرس شما میتوانید از قالب های متعدد و زیبا چه به صورت رایگان و چه به صورت سفارشی (اختصاصی) با توجه به کسب و کارتان استفاده نمایید.

افزونه های سفارشی

افزونه ها ستون فقرات این سیستم عامل هستند. با استفاده از افزونه ها ، کاربران می توانند سایت را شخصی سازی کرده و ویژگی های مورد نظر را به آن اضافه کنند. تمام کاری که برای افزودن کارایی و یا ویژگی جدید به سایت لازم است نصب افزونه  است. افزونه ها  به طرز شگفت انگیزی ، در دسترس هستند و بیشتر آنها بدون هزینه و یا با قیمت مناسب هستند.

انعطاف پذیری

وردپرس یک CMS منبع باز است که دارای انعطاف پذیری شگفت انگیزی است زیرا می تواند برای ایجاد انواع وب سایت ها مورد استفاده قرار گیرد. می توانید از آن برای ایجاد وبلاگ شخصی ، یک وب سایت کامل کسب و کار یا یک فروشگاه تجارت آنلاین استفاده کنید. علاوه بر این ، شما انتخاب می کنید که از هر یک از طرح های موجود استفاده کنید یا یک طرح جدید را تنظیم کنید.

WOOCOMMERCE برای تجارت الکترونیکی

WooCommerce ، پلاگین تجارت الکترونیکی رایگان برای وردپرس ، ایجاد فروشگاه های تجارت الکترونیکی بسیار جذاب و بسته بندی شده از ویژگی های مختلف را امکان پذیر می کند. WooCommerce بصورت یکپارچه با وردپرس ادغام می شود و به عنوان یک راه حل قدرتمند تجارت الکترونیکی عمل می کند که به صاحبان فروشگاه ها و توسعه دهندگان کنترل کاملی می دهد تا بتوانند کالاهای خود را به صورت آنلاین بفروشند.

بهترین برای وبلاگ نویسی

وردپرس به عنوان بهترین بستر وبلاگ نویسی ایده آل شناخته شده است. با انتخاب آن برای ایجاد وب سایت خود ، به طور پیش فرض وبلاگی را در آن قرار می دهید. علاوه بر این ، این مجموعه ای از قابلیت های وبلاگ نویسی مانند برچسب ها ، پلاگین ها ، ابزارک ها ، دسته ها و موارد دیگر را به همراه دارد!.

کدنویسی کم

با وردپرس ، نیازهای کدنویسی به حداقل ممکن می رسد زیرا CMS با مجموعه ای از ابزارهای کاربر پسند ارائه می شود که شما را قادر می سازد کارهای زیادی بدون هیچ سختی انجام دهید. مدیریت محتوا ، ایجاد پیش نویس ، بازنگری در پست ها ، درج رسانه و برنامه ریزی برای انتشارات ، همه با کمترین کدنویسی به راحتی انجام می شود.

پلتفرم خودمیزبان

وردپرس یک بستر وبلاگ نویسی شناخته شده است ، زیرا انتخاب خود میزبانی را ارائه می دهد. خود میزبانی به این معنی است که کاربر می تواند هر ارائه دهنده میزبانی را انتخاب کرده و یک نرم افزار WordPress.org را بر روی آن نصب کند. استفاده از وبلاگ وردپرس که خود میزبان آن است آسان و نسبتاً ارزان است. کاربر می تواند نام دامنه سفارشی خود را به جای نام دامنه فرعی انتخاب کند.

پشتیبانی جامعه

جالب ترین و مفیدترین قسمت وردپرس پشتیبانی گسترده جامعه است. بیشترین تعداد توسعه دهنده برای وردپرس در جهان وجود دارد. این پلت فرم گزینه های گسترده ای را در افزونه ها ، مضامین و نرم افزارها برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا هنگام ایجاد وب سایت با این بستر از آنها استفاده کنند. انجمن در صورت لزوم پشتیبانی قابل اعتماد از توسعه دهندگان را ارائه می دهد.

سئو فرندلی( (seo-friendly

موتورهای جستجو عاشق وردپرس هستند زیرا کد ساده و تمیز است که خواندن و فهرست بندی مطالب سایت را برای آنها آسان می کند. علاوه بر این ، این امکان را به شما می دهد تا اجزای SEO را برای هر صفحه شخصی سازی کنید تا بتوانند از جستجوی بالایی برخوردار شوند. همچنین ، افزونه های زیادی برای WordPress در دسترس است که می تواند دامنه وب سایت را افزایش دهد.

ادغام آسان رسانه های اجتماعی

وردپرس از مزایای یکپارچه سازی آسان رسانه های اجتماعی نیز بهره می برد که وب سایت های تجاری را قادر می سازد با استفاده از کانال های اجتماعی دسترسی خود را گسترش دهند. این بدان معناست که با افزایش دامنه دسترسی اجتماعی ، دسترسی به این سایت ها آسان تر می شود. نیازی به ورود جداگانه به حسابهای اجتماعی نیست زیرا وب سایت به طور یکپارچه با همه آنها ادغام می شود.

مقیاس پذیری مناسب

با وردپرس ، به دلیل مقیاس پذیری مناسب این سیستم عامل ، سایت می تواند همزمان با رشد تجارت رشد کند. این امکان وجود دارد که سایت هزاران صفحه یا پست وبلاگ به آن اضافه کند ، بدون اینکه عملکرد آن به هیچ وجه به خطر بیفتد. به همین دلیل ، وردپرس به عنوان بستری ایده آل برای مشاغلی عمل می کند که رشد گسترده ای را در آینده پیش بینی می کنند.

سازگاری W۳C

رعایت استانداردهای W۳C برای وب سایت ها به یک ضرورت تبدیل شده است و شما می توانید با انتخاب وردپرس به عنوان بستر توسعه در مورد آن مطمئن باشید این نرم افزار مطابق با استاندارد W۳C است و تضمین می کند که وب سایت شما قادر به عملکرد روان و یکپارچه در هر مرورگر وب خواهد بود.

امنیت قابل اعتماد

تقویت وب سایت وردپرس شما آسان است زیرا CMS چند افزونه و ابزار قدرتمند برای تقویت آن در قسمت امنیتی ارائه می دهد. بنابراین ، با انتخاب وردپرس برای وب سایت مشاغل خود ، می توانید از امنیت سایت خود مطمئن باشید و با ابزارها و افزونه های خود ، آن را ضد هک کنید.

مقرون به صرفه

وردپرس به عنوان یک پلتفرم توسعه مقرون به صرفه ، از آنجا که ماهیت آن متن باز است در طراحی و توسعه و همچنین هزینه های نگهداری سایت نسبتاً ارزان است. شما می توانید سایت را به تنهایی مدیریت و به روز کنید و فقط برای مشاغل اصلی به کمک یک حرفه ای نیاز دارید.

با تمام مزایای گسترده ای که WordPress CMS به ارمغان می آورد موجب شده است که وردپرس به عنوان یک گزینه عالی برای ایجاد یک وب سایت کسب و کار جدید ، فروشگاه تجارت الکترونیکی یا وبلاگ ظاهر شود. از این گذشته ، داشتن حضور آنلاین چشمگیر برای ارتباط با مشتریان بالقوه و ارتقا business سطح کسب و کار شما ضروری است. در راگا، ما طیف کاملی از خدمات وردپرس را در دسترس شما قرار می دهیم.

 

 

 بروزرسانی: ۱۵/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۵:۳
1 سال پیش
تاریخ انتشار: ۱۵/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۵:۳
1 سال پیش
بازدید127
زمان تقریبی مطالعه 8 دقیقه

Mahdi salehi

0دیدگاه


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود برای پیوستن به بحث

subscibe