چرا باید از سئو استفاده کرد؟

چرا باید از سئو استفاده کرد؟

چرا باید از سئو استفاده کرد؟

مقیاس پذیری در مورد توسعه برنامه های وب بسیار مهم است. جنگو شامل مجموعه ای از اجزای پیش فرض است که می توانند برای راه حلهای خاص جایگزین شوند و مقیاس پذیری را بدون زحمت انجام دهند. این frameworkهمچنین توانایی کنترل ترافیک و استفاده از برنامه تلفن همراه API را برای 400 میلیون کاربر دارد ، بنابراین مقیاس پذیری را به حداکثر می رساند و هزینه میزبانی وب را به حداقل می رساند. چه چیزی بیشتر .از جنگو به شما امکان می دهد از افزونه ها برای گسترش برنامه وب خود استفاده کنید؟بسته های بی شماری در دسترس است که به شما کمک می کنند محصول خود را در مقیاس بندی کنید

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) قطعه اساس بازاریابی وب است و بنابراین چیزی است که باید همیشه در ذهن داشته باشید. پس از کد قابل خواندن انسانی Python به آن در رتبه بندی نتایج جستجو امتیاز می دهد. علاوه بر این Django دارای چندین ابزار SEO از جمله ماژولی به نام Django SEO framework است که به شما کمک می کند زمان بارگذاری صفحه را کاهش دهید.

سئو چیست و چرا مهم است؟
احتمالاً صد بار شنیده اید که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک ابزار حیاتی برای بازاریابی دیجیتال است ، اما حتی اگر درک اساسی از آنچه در پی دارد ، داشته باشید ، باز هم درک کاملی از این موجود پیچیده و چند وجهی نخواهید داشت.سئو از چندین عنصر مختلف تشکیل شده است و دانستن اینکه چه چیزهایی هستند و چگونه کار می کنند کلیدی در درک مهم بودن اهمیت سئو است. به طور خلاصه ، SEO مهم است زیرا وب سایت شما را بیشتر نمایان می کند ، و این به معنای بازدید بیشتر و فرصت های بیشتر برای تبدیل چشم انداز به مشتری است.

فراتر از آن ، این یک ابزار ارزشمند برای آگاهی از برند ، ایجاد روابط با چشم اندازها و جایگاه سازی خود به عنوان یک متخصص معتبر و قابل اعتماد در زمینه خود است. بنابراین بدون آگاهی بیشتر ، همه چیزهایی که باید در مورد SEO و اینکه چرا در دنیای دیجیتال امروز حیاتی است بدانید.

کلمات کلیدی
مدت ها گذشته است که کلمات کلیدی تنها تکنیک جستجوگرها بوده اند که دارای اهمیت بوده اند ، اما این بدان معنا نیست که آنها هنوز هم مهم نیستند. تفاوت در این است که امروزه کلمات کلیدی باید به خوبی تحقیق شوند ، با دقت انتخاب شوند و به درستی در محتوای شما استفاده شوند تا موثر باشند اما کلمات کلیدی دقیقاً چیست؟ کلمات کلیدی کلمات و عباراتی هستند که چشم اندازها برای یافتن محتوای آنلاین استفاده می کنند و سپس برند ها می توانند برای ارتباط با مشتریانی که به دنبال محصولات و خدمات خود هستند استفاده کنند.

هنگام تحقیق درباره کلمات کلیدی ، مهم است که به دنبال کلماتی باشید که دارای نرخ جستجو بالا و رقابت کم هستند و انتخاب کلمات کلیدی دم کوتاه (مانند سگ) ، کلمات کلیدی دم بلند (مانند توله سگهای خانگی برای فروش) و کلمات کلیدی محلی (مانند توله سگ برای فروش در تهران) تا محتوای شما را بررسی کنند. همچنین می توانید از کلمات کلیدی برای بهینه سازی همه عناوین ، url و سایر جستجوگرها در صفحه استفاده کنید.ما در مقاله یادگیری 11روش بهبود سئو داخلی در سال 2021 تمام نکات ریز را برای رتبه بندی بهتر آموزش داده ایم.

محتوا
محتوا بخش حیاتی SEO است زیرا وسیله نقلیه ای است که شما برای جلب و جذب مخاطبان استفاده می کنید. به عنوان مثال ، اگر یک گلخانه داشتید و می خواستید دید خود را افزایش دهید ، ممکن است یک سری وبلاگ درباره باغبانی ، انتخاب گونه های مناسب گیاهان ، نکات مربوط به رشد و موارد دیگر منتشر کنید. وقتی شخصی که می خواست در مورد باغبانی اطلاعاتی کسب کند ، به دنبال آن اطلاعات می گشت ، وبلاگ شما مطرح می شود و شما می توانید با ارائه اطلاعات ارزشمند با آن چشم انداز ارتباط برقرار کنید. وقتی زمان خرید این گیاه فرا رسید ، به عنوان مثال شما اولینگلخانه ای هستید که به ذهن شما خطور می کند. محتوای امروز باید آموزشی ، جالب ، مرتبط ، جذاب و قابل اشتراک باشد. مطالب به اشکال گوناگون ارائه می شود ، از جمله:
محتوای صفحه وب
فیلم ها
وبلاگ ها
اینفوگرافیک ها
پادکست ها
کاغذهای سفید و کتابهای الکترونیکی
پست های شبکه های اجتماعی
لیست های محلی

Off-Page SEO سئو خارج از صفحه یا
سئو خارج off-page SEOاز صفحه شامل بهینه سازی های خارجی است که به جای سایت شما ، دور از سایت شما اتفاق می افتد. تکنیک اصلی مورد استفاده برای SEO خارج از صفحه ، ایجاد بک لینک است ، زیرا بک لینک با کیفیت از سایت های خارجی به سایت شما به موتورهای جستجو می گوید که سایت شما با ارزش و با کیفیت است و این امر اقتدار را ایجاد می کند.

تاکتیک های زیادی برای ایجاد بک لینک ایجاد شده است ، و برخی از بهترین روش های فعلی شامل وبلاگ نویسی مهمان ، ایجاد اینفوگرافیک های زیادی است که بسیار به اشتراک گذاشته می شود و نامگذاری تأثیرگذار در محتوای شما.

سئو محلی
SEO محلی هر چه بیشتر افراد از دستگاه های تلفن همراه برای جستجو استفاده می کنند از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. این روزها ، 57 درصد از کل جستجوها از طریق رایانه لوحی و تلفن های هوشمند انجام می شود و نیمی از این جستجوها قصد محلی دارند.

به عنوان مثال اگر شما یک رستوران داشتید ، SEO محلی اطمینان می دهد وقتی مردم منطقه شما به دنبال بهترین رستوران های شهر می گردند ، با سایت شما روبرو می شوند. همراه با استفاده از کلمات کلیدی محلی ، سایر روشهای محلی SEO شامل ادعای لیست دایرکتوری ، ایجاد صفحات خاص مکان برای سایت شما و ایجاد صفحاتی برای تجارت در Google My Business ، Google+ و Google Maps است.

(Search Engine Marketing) بازاریابی موتور جستجو
بازاریابی موتور جستجو (SEM) به تلاش های بازاریابی پولی اشاره دارد و شامل مواردی مانند تبلیغات بومی ، Google AdWords ، تبلیغات رسانه های اجتماعی ، پرداخت به ازای هر کلیک ، تبلیغات خرید Google ، تبلیغات نمایشی و موارد دیگر است.

اگرچه SEM معمولاً مولفه اصلی یک استراتژی جامع SEO نیست ، اما جای خود را دارد زیرا می تواند به شما در دستیابی به مخاطبان جدید و بسیار هدفمند کمک کند.

قابلیت مشاهده و رتبه بندی
یکی از مهمترین عملکردهای سئو ، افزایش قابلیت مشاهده است که به معنای آسان تر یافتن شما در هنگام جستجوی چیزی است که شما می توانید ارائه دهید. قابلیت مشاهده مستقیماً با رتبه بندی شما ارتباط دارد.

هرچه در یک صفحه نتیجه موتور جستجو (SERP) رتبه بالاتری داشته باشید ، احتمال مشاهده شما و کلیک بر روی سایت شما بیشتر است. هرچه تلاش در زمینه جستجوگرها موثرتر باشد ، رتبه شما بالاتر و دید شما بهتر خواهد بود ، این مسئله به ویژه هنگامی اهمیت دارد که در نظر داشته باشید که یک چهارم کاربران وب هرگز بر روی اولین نتیجه کلیک نمی کنند.

ترافیک وب
افزایش ترافیک وب یکی از اهداف اصلی سئو است و با افزایش دید و رتبه بندی ، میزان بازدید را افزایش می دهید. این را برای لحظه ای در نظر بگیرید: تقریباً 33٪ کلیکها به اولین صفحه رتبه بندی می روند و پنج لیست اول بیش از 75٪ کل کلیک ها را دارند.

اگر می خواهید برای یافتن وب سایت خود از طریق یک موتور جستجو چشم انداز بیشتری داشته باشید ، به روشهای جستجوگرها نیاز دارید که به شما کمک می کند در میان پنج موقعیت برتر قرار بگیرید و در حالت ایده آل شماره یک باشید.

(Authority) اعتبار
مفهوم اعتبار در جستجوگرها نسبتاً جدید است اما برای موتورهای جستجو اهمیت بیشتری پیدا کرده است زیرا از اهمیت بیشتری برای کاربران وب برخوردار است. اساساً اعتبار به این معنی است که وب سایت شما قابل اعتماد ، با کیفیت ، مرتبط و دارای مواردی برای ارائه است. هرچه سایت شما از اعتبار بیشتری برخوردار باشد ، رتبه شما بالاتر خواهد بود و چشم اندازهای بیشتری به برند شما اعتماد می کنید.

ایجاد یک تجربه بهتر برای بازدید کننده
دلیل دیگر حیاتی بودن سئو این است که تمام وقت شما برای تولید محتوای عالی و بهینه سازی سایت خود با on-page SEO در سایت ، کاربری سایت شما را بهبود می بخشد و این باعث ایجاد یک تجربه یکپارچه و مثبت مشتری می شود.

به عنوان مثال ، هنگامی که برای ایجاد ریسپانسیو در سایت خود گام برمی دارید ، آن را برای همه بازدید کنندگان تلفن همراه و همچنین افرادی که از لپ تاپ یا دسک تاپ به آنجا مراجعه می کنند قابل استفاده می کند. به همین ترتیب ، با افزایش سرعت بارگذاری صفحه ، میزان جستجوی خود را کاهش می دهید و بازدیدکنندگان را ترغیب می کنید که مدت بیشتری را در سایت خود بگذرانند. تقریباً 50٪ از مصرف کنندگان انتظار دارند یک صفحه در عرض دو ثانیه بارگیری شود و هرچه زمان بارگیری بیشتر باشد ، نرخ پرش بیشتر و تبدیلات شما کاهش می یابد.

رشد
در پایان دلیل اساسی SEO ضروری است که می تواند به شما در دستیابی به بسیاری از اهداف تجاری خود کمک کند. SEO می تواند به شما کمک کند روابط بهتری با مخاطبان خود ایجاد کنید ، تجربه مشتری را بهبود ببخشید ، اقتدار خود را افزایش دهید ، افراد بیشتری را به سایت خود هدایت کنید ، به شما رقابت بیشتری بدهد و تبدیلات را افزایش دهد که به معنای فروش بیشتر ، مشتریان وفادارتر و رشد بیشتر برای کسب و کار شما است.

موتورهای جستجو به شما اخطار میدهند

نکته پایانی که قابل ذکر است این است که SEO مهم است زیرا موتورهای جستجو بی عیب نیستند و اگر برای مقابله با نقص آنها اقدامی نکنید ، وب سایت شما هزینه آن را پرداخت می کند.

به عنوان مثال ، اگر سایتی ساختار پیوند مناسبی نداشته باشد ، موتورهای جستجو ممکن است سایت را به درستی خزیده و ایندکس نکنند ، و این می تواند رتبه بندی را کاهش دهد. علاوه بر این ، خطاهای کدگذاری می توانند موتورهای جستجو را به طور کامل مسدود کنند و رتبه بندی سایت شما را صرف نظر از اینکه برای سایر سئوها وقت صرف می کنید ، غیرممکن می کند. سایر مناطق مشترکی که موتورهای جستجو می توانند با مشکل روبرو شوند عبارتند از:

صفحات تکراری
فرم ها
تصاویر ، فلش ، فایل های صوتی ، ویدئو و سایر مطالب غیر متنی
زبان و معناشناسی

در نتیجه

همانطور که می بینید ، SEO یک کار پیچیده است که شامل بسیاری از تکنیک ها ، تاکتیک ها و بهترین روش های مختلف است. علاوه بر این ، با تغییر رفتارهای مصرف کننده و کاربر وب ، با ظهور فناوری های جدید و همچنین تغییر موتورهای جستجو در الگوریتم های خود ، این بهترین شیوه ها همیشه در حال پیشرفت هستند. همانطور که گفته شد سئو برای هر کسب و کاری که بخواهد به صورت آنلاین دیده شود از اهمیت بالایی برخوردار است ، بنابراین تلاش شما ارزش آن را دارد.

سئو می تواند به یک کسب و کار کمک کند تا اهداف مختلفی را انجام دهد ، از جمله اهداف مربوط به آگاهی از نام تجاری ، ترافیک ، تبدیل مشتری ، تجربه مشتری و موارد دیگر ، به همین دلیل برای بازاریابان دیجیتال داشتن درک دقیق از سئو سایت بسیار مهم است که چگونه می تواند به شما کمک کند. دستیابی به اهداف ، و بهترین عملکردها، پیشرفته ترین موارد است.


بروزرسانی: ۱/ ۴/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۹:۴
1 سال پیش
تاریخ انتشار: ۱/ ۴/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۹:۴
1 سال پیش
بازدید78
زمان تقریبی مطالعه 8 دقیقه

آرش مرادوند

PHP + SEO = LIFE

0دیدگاه


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود برای پیوستن به بحث

subscibe