سئو چیست و چرا مهم است؟

سئو چیست و چرا مهم است؟

چرا سئو مهم است؟

سئو برای کسب و کار مهم است زیرا نمایشی را که برای جذب مشتری در این دوران دیجیتال به آن نیاز دارند فراهم می کند. ۸۱ درصد از مشتریان و ۹۴ درصد از خریداران B۲B قبل از خرید به صورت آنلاین جستجو می کنند ، بنابراین برندهایی که حضور آنلاین قدرتمندی ندارند ، خود را از این رقابت عقب می اندازند.

یک استراتژی قوی SEO به برندها این امکان را می دهد تا وب سایت و محتوای خود را برای قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط در نتیجه جستجو بسیار قرار دهند تا بتوانند توجه مشتریان احتمالی را به خود جلب کرده و آنها را وارد کانال فروش کنند.

سئو چیست؟

SEO استراتژی است که برند ها برای جذابیت بیشتر محتوای خود در موتورهای جستجو استفاده می کنند. از بازدیدکنندگانی که از طریق این کانال به سایت ها می روند ، به عنوان ترافیک ارگانیک یا ترافیک SEO نامیده می شود. اگرچه هیچ کس الگوریتم دقیق گوگل را نمی داند ، اما با مطالعه دقیق متخصصان SEO قادر به کشف تعدادی از عوامل مختلف هستند که به نظر می رسد در رتبه بندی سایت ها تأثیر دارند. ما از این عوامل به عنوان on-page SEO یاد می کنیم ، به معنای استراتژی هایی که شما در وب سایت خود پیاده سازی می کنید. و SEO خارج از صفحه ، به معنی تکنیک هایی است که شما از وب اصلی خود استفاده می کنید.

یک استراتژی خوب توسعه یافته SEO شامل SEO داخلی و خارجی می شود.

سئو onpage شامل تولید محتوای مرتبط با کلمات کلیدی با ارزش بالا و سپس بهینه سازی محتوا برای اطمینان از اینکه عنکبوت موتور جستجو می داند محتوای آن چیست. این به معنای توجه به برچسب های عنوان ، برچسب های alt ، توضیحات متا ، URL و قرار دادن کلمات کلیدی است.

برای سئو خارج از صفحه ، محتوا همچنین به داخل و خارج از وب سایت به محتوای مناسب پیوند می یابد. مارک ها باید برای جذب بک لینک برای افزایش بازدید و رتبه بندی استراتژی هایی را ایجاد کنند. شما می توانید این کار را با تبلیغ محتوا در سیستم عامل های مختلف ، مانند ارسال پست به عنوان مهمان ، شبکه های اجتماعی و یا اشتراک مطالب ، انجام دهید.

چرا سئو برای تجارت مهم است؟

گوگل هنگام تعیین رتبه بندی وب سایت هایی که در نتیجه جستجو آنها نشان داده می شود ، عوامل مختلفی را بررسی می کند. آنها می خواهند محتوایی را پیدا کنند که مربوط به درخواست کاربر باشد ، اما برای تأمین ارزش برای خواننده نیز می توان به آن اعتماد کرد. وقتی محتوا رتبه بالایی در نتیجه جستجو داشته باشد ، شانس بیشتری برای جذب کلیک و توجه دارد تا محتوای پایین تر. تخمین زده می شود که ۳۰٪ از کلیک ها به نتایج جستجو در موقعیت یک در نتیجه جستجو برسد و در موقعیت سه به ۱۲٪ کاهش یابد. در پایین صفحه ، سایت های دارای موقعیت نه و ده تنها حدود ۲٪ کلیک را دریافت می کنند. (Smart Insights ۹/۲۰۱۶)

اختلاف بین سایت های دارای رتبه بالا و پایین به وضوح نشان می دهد که مارک هایی که تمایل به توجه مشتریان آنلاین دارند باید رتبه خود را ارتقا دهند. اکوسیستم دیجیتال به سرعت در حال تبدیل شدن به یک قسمت اساسی از قیف فروش تقریبا برای همه مشاغل است. تقریباً نیمی از خرده فروشان نیز می گویند که مشتریان دوست دارند در اینترنت تحقیق کنند ، حتی اگر در نهایت از یک فروشگاه خرید کنند. مارک ها باید اطمینان حاصل کنند که سهم صدا و دید آنها برای مشتریان به خطر نیفتد.

سئو به عنصری مهم برای موفقیت آنلاین مشاغل تبدیل شده است. کسانی که می خواهند مطمئن شوند که سازمان هایشان حضور پررنگی دارند و آماده اند مشتری جدید را درگیر کنند ، باید در یادگیری سئو و متخصص شدن دامنه سرمایه گذاری کنند.


بروزرسانی: ۱/ ۴/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۹:۱۴
1 سال پیش
تاریخ انتشار: ۱/ ۴/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۹:۱۴
1 سال پیش
بازدید75
زمان تقریبی مطالعه 7 دقیقه

آرش مرادوند

PHP + SEO = LIFE

0دیدگاه


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود برای پیوستن به بحث

subscibe