دلایل استفاده از موشن گرافیک در بازاریابی خود

دلایل استفاده از موشن گرافیک در بازاریابی خود

۱.یک هویت تجاری منسجم برای شما ایجاد میکند

بازریابی رو در رو محدودیت های خود را دارد و یکی از این موارد در نحوه ارائه هویت برند شماست. تا زمانی که بودجه شما پایان ناپذیر باشد روش های بسیاری وجود دارد که میتوانید تجارت خود را در یک ویدیو جایگذاری کنید. آگاهی و ارتباط با برند قدرت عضلانی واقعی است. به هر حال اگر مشتری نام برند شما را نشنیده باشد هیچگاه از شما خرید نخواهد کرد.

با استفاده از موشن گرافیک، هیچ محدودیتی در تعداد راه هایی که میتوانید نام تجاری خود را با ظرافت در محتوای خود بگنجانید وجود ندارد. ارائه پیام برند شما نه تنها در متن، بلکه همچنین در انتخاب موسیقی، شکل، رنگ، طرح و حتی یک حرکت میتواند در یک برداشت بسیار قدرتمند به اوج خود برسد.

در یک بازار اشباع نشده، قابل مشاهده بودن بسیار مهم استشما باید فوراً مورد شناسایی و مهمتر از همه به یاد ماندنی باشید. ارائه پیام تجاری خود توسط موشن گرافیک یک سطح از کنترل را به شما میدهد که در بازاریابی رو در رو عملی نیست.

۲. خسته کننده را به هیجان انگیز تبدیل میکند.

اگر مخاطبان شما از تبلیغات گرافیکی شما لذت ببرند، ۱۳۹%باعث افزایش ارتباط با برند و ۹۷% باعث افزایش خرید میشود. فکر میکنید مخاطب شما از چه چیزی بیشتر لذت میبرد؟ ویدیویی از شخصی که شرکت شما را برای دوربین توضیح میدهد، یا اینکه چه موشن گرافیکی میتواند ایجاد کند که موشن گرافیک یک دنیای بی محدودیت است و میتوانید روایتی کاملاً جذاب بسازید. حتی یک روایت فنی بی روح با کمک کمی طراحی میتواند به داستانی شایسته طراحی تبدیل شود. به خصوص هنگامی که موشن گرافیک را با سایر رسانه های مکمل مانند انیمیشن ادغام میکنید.

ثابت شده که تاثیر گذاشتن بر احساسات مشتری در بازاریابی بر تصمیم گیری مشتری حتی در بازاریابی های B۲B تاثیر مثبت دارد. با کم شدن توجه مردم حتی یک پست وبلاگ ۱۰۰۰ کلمه ای هم باعث توقف آن نمیشود.

۳.نرخ ماندگاری و تعامل بالاتر

۶۵%بینندگان بیش از ¾ یک فیلم را تماشا میکنند، که بیش از آن است که بتوانیم محتوای مبتنی بر متن را بگوییم. بنابراین اگر پیامی برای انتقال به مشتری دارید، موشن گرافیک میتواند راهی برای پیش بردن کار شما باشد.

علاوه بر این، مخاطبان شما ۱۰ برابر بیشتر از پست های وبلاگ و عکس ها، محتوای ویدیویی شما را به اشتراک میگذارند و بیشتر درگیر آن میشوند.

ویدیو به طور مداوم واسطه ای برای افزایش تعامل میشود، موشن گرافیک نیز ای این امر مستثنی نیست. برای مثال ویدیو های فیس بوک ۱۳۵% بیشتر از تصویر ها بازدید خورده اند.

۴.قابل اشتراک است

امروزه دنیا از لپتاپ ها و کامپیوتر ها به سمت موبایل ها برای مصرف محتوا در حال تغییر است. در حقیقت کاربران با استفاده از تلفن های هوشند یا تبلت خود فیلم تماشا میکنندو نکته قابل توجه در مورد محتوای موشن گرافیک این است که هر دستگاهی میتواند آن را پخش کند. بنابراین محتوای بیشتری را برای دستیابی به بازار هدف خود با محتوای کاربر پسند فراهم میکند.

با ۱۰۰ میلیون ساعت تماشای فیلم در فیس بوک و ۱۰ میلیارد بازدید روزانه فیلم در اسنپ چت، رسانه های اجتماعی فرصت های گسترده ای را برای دیدن و به اشتراک گذاشتن محتوای شما فراهم میکنند. موشن گرافیک شما را قادر می سازد تا محتوای ویروسی عالی، به مراتب راحت تر از هر رسانه دیگر-چرا؟ چون عالی به نظر میرسد.

۵.برای سرمایه گذاری اندک بازدهی زیادی دارد

یکی از مهم ترین مواردی که محتوای شما ارائه میدهد ارزش است که باید هم آموزنده باشد و هم سرگرم کننده. در دنیای رسانه ای امروزی، مردم واقعیت را بیشتر از حدس و داده ها را بیشتر از عقاید میخواهند. اگر بتوانید این را به طور موثر و مداوم در محتوای خود ارائه دهید، مخاطبان به شما اعتماد بیشتری خواهند کرد و می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند.

موشن گرافیک به شما این امکان را می دهد که اطلاعات پیچیده را در داستان ها و بینش هایی با تصویر بزرگتر تقسیم کنید که مردم میتوانند آنرا درک و از آن در زندگی خود استفاده کنند.پس از همه ممکن است شما بگویید که فروش سه برابر شده است اما در واقع، نمودار رشد میکند و تاثیر، قوی تر و به اید ماندنی تر است.

از همه بهتر ، بینندگان موشن گرافیک را دوست دارند زیرا تماشای فیلم ذاتاً یک تجربه منفعل است که از طرف آنها به سرمایه گذاری کمی نیاز دارد. به جای اینکه یک مقاله ۱۵۰۰ کلمه ای را به طور فعال غربالگری کنید ، بینندگان می توانند آرام بنشینند ، استراحت کنند و از نمایش لذت ببرند.

محتوای موشن گرافیک فقط یک تمرین ساخت برند نیست، بلکه بار ها و بار ها ثابت شده است که خیل یتاثیر گذار بر تجارت شما است. چه به صورت یک فیلم توضیح دهنده، چه یک فیلم اجتماعی یا حتی یک ارائه، ثابت شده است که قرار دادن محتوای موشن گرافیک بر روی وب سایت شما احتمال نتیجه صفحه اول گوگل را ۵۳ برابر افزایش میدهد، و نشان میدهد که دوبرابر کلیک داشته است.

اما دلیل اول برای استفاده از فیلم در برنامه بازاریابی محتوای شمااین است که موشن گرافیک و فیلم بیشتر مشتری را جلب میکند، تحقیقات اخیر نشان میدهد که ۷۱% از بازاریابان میگویند که نرخ تماشای فیلم از سایر محتوای بازاریابی بیشتر است.بروزرسانی: ۲۷/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۰:۳۷
1 سال پیش
تاریخ انتشار: ۲۷/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۰:۳۷
1 سال پیش
بازدید108
زمان تقریبی مطالعه 8 دقیقه

Amir Hossein Qanbari

حال ندارم (¬_¬ )

0دیدگاه


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود برای پیوستن به بحث

subscibe