دلایل واقعی کسب و کارها برای سرمایه گذاری در اپ موبایل

app
دلایل واقعی کسب و کارها برای سرمایه گذاری در اپ موبایل

دلایل واقعی کسب و کارها برای سرمایه گذاری در اپ موبایل

همانطور که رفتار مصرف کننده تغییر پیدا میکند، مشاغل نیز باید استراتژی خود را "در جایی که مشتریانشان هستند" تطبیق دهند. در نتیجه ، شرکت ها به سرعت در حال حرکت به سمت رایج شدن برنامه های تلفن همراه به عنوان ابزار و دارایی های تجاری هستند.

یکی از سوالت کلیدی در تجارت این است که "چگونه می توانید به برند خود برتری رقابتی بدهید". جواب؛ برنامه های تلفن همراه.شرکت های پیشرو در صنعت در حال طراحی تجربیات جامع هستند که از ماهیت شخصی موبایل استفاده کننددر حالی که هنوز در مورد برنامه های تلفن همراه تردید وجود دارد .

 مهم است که درک کنیم که یک برنامه بومی فقط یک نسخه موبایل از وب سایت شما نیست بلکه یک محیط جذاب و تجربه محور برای ایجاد یک سفر منسجم برای مشتری  است.

از یک برنامه تلفن همراه می توان برای ایجاد حضور قدرتمند تلفن همراه در کسب و کارتان  استفاده کرد که منجر به تعامل به مراتب بهتری برای سرمایه گذاری شما می شود.

رویکرد اپ موبایل برای مشاغل موفق ضروری است ، با این وجود هنوز بسیاری از آنها در اتخاذ یک استراتژی برنامه موبایل عقب مانده اند. از طرف دیگر ، وب اپلیکیشن می تواند به افزایش آگاهی و افزایش بازدید کمک کند ، و در مواردی اپلیکیشن ها به شما امکان می دهند تا  ارتباط مشتری را تقویت کرده و حافظ حضور پررنگ آنها باشید.باید گفت : بدون حضور موبایل ، فرصت های قابل توجه بازاریابی از دست می رود.

حالا:

چرا باید در این بخش سرمایه گذاری کرد

امروزه برای موجودیت دربازار ، حضور موبایل یک ضرورت است. ما شاهد افزایش چشمگیری در تنوع و انواع برنامه های تجاری هستیم که در حال بارگیری هستند ، زیرا مصرف کنندگان بیشتری برای تعامل با برندها به اپ های موبایل روی می آورند. در حقیقت ، تخمین زدن که بین سال های 2016 و 2020 دانلود های سالانه دو برابر شده و تقریباً به 284 میلیارد بارگیری رسیده است.

تقاضای شرکت ها برای طراحی اپ های سفارشی همچنان در حال افزایش است. از 23٪ در 2014 به 32٪ در 2016. یک بررسی ContractIQ نشان داد که 62٪ از مشاغل از قبل اپلیکیشن دارند یا در حال ساخت یک اپ موبایل هستند. 20٪ از این تعداد ، از اپلیکیشن های خود برای اهداف برند تجاریشان استفاده می کنند ، 30٪ از  اپ ها درآمدزا هستند و 50٪ از آنها برای پشتیبانی و تعامل استفاده می میشود. در حقیقت ، کسب و کار های برزگ و کوچک  مختلف در حال سرمایه گذاری در تلفن همراه هستند تا بتوانند مشاغل جدید تولید کنند یا تجارت فعلی را افزایش دهند.

مشاغل برای انتخاب تجربه بهتر مشتری ، کمک به افزایش فروش یا رقابت بیشتر در بازار ، سرمایه گذاری در برنامه ها را انتخاب می کنند. طبق تحقیقاتclutch  ، دو ابزار اصلی که برنامه های تلفن همراه به بهبود تجارت کمک می کنند،از طریق بهبود خدمات به مشتری و بازده سرمایه است که هر دو دلیل اصلی بازرگانی برای توسعه برنامه های تلفن همراه است.

 بروزرسانی: ۲۹/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۲:۵۸
1 سال پیش
تاریخ انتشار: ۲۹/ ۳/ ۱۴۰۰, ساعت ۱۲:۵۸
1 سال پیش
بازدید114
زمان تقریبی مطالعه 5 دقیقه

Mahdi salehi

0دیدگاه


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورود برای پیوستن به بحث

subscibe