درباره ما

درباره راگا

گروه نرم افزاری راگا در سال 1389 با هدف ایجاد زیر ساخت و آنلاین سازی کسب و کارها ایجاد شد. گروه نرم افزاری راگا با فعالیت در حوزه های مختلفی همچون طراحی سایت،سئو و بهینه سازی سایت ، طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی نرم افزار های تحت وب و ... و همچنین ایجاد ارتباط موثر و هم افزایی بین اعضای تیم خود توانسته است در مدت زمان اندکی در عرصه های گوناگون دیجیتالی کشور وارد شود.

وب سایت در نقش بروشور و کاتالوگ آنلاین

کاتالوگ و بروشور کسب و کار شما در ۲۴ ساعت امکان ارائه شدن به مشتریان را خواهد داشت. این را مقایسه کنید با هزینه های گزافی که تاکنون برای تهیه و توزیع بروشورهای کاغذی انجام داده اید تا به ارزش وب سایت بیشتر پی ببرید.

بیشتر بخوانید
Case
Case

ارائه سریع آخرین محصولات و خدمات

به راحتی و به سرعت و به صورت رایگان می توانید آخرین محصولات و خدمات خود را در وب سایت ارائه نموده یا خدمات قبلی را به روز رسانی نمایید و مشتریان خود را از تغییرات کسب و کارتان با خبر سازید.

بیشتر بخوانید

در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید

طبق آمارها هر روز حدود بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر از اینترنت استفاده می کنند و اگر شما در این فضای آنلاین حضور نداشته باشید عملاً امکان استفاده از فرصت دیده شدن در اینترنت را از دست خواهید داد.

بیشتر بخوانید
Case
Case

فرصت اثرگذاری روی مشتریان بالقوه

با حضور در فضای آنلاین شما این فرصت فوق العاده را خواهید داشت که مشتریان خود را با ارائه و معرفی موثر خدمات و محصولات خود جذب نمایید.

بیشتر بخوانید

خدمات برنامه نویسان ارور وب

ارائه دهنده راهکارهای مبتنی بر وب و موبایل
طراحی و برنامه نویسی اختصاصی سایت به همراه پشتیبانی قوی ، برنامه نویسی حرفه ای وب اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی ، مشاوره و مجری استارت up ، مشاوره بازاریابی تجارت الکترونیک

با بهترین کارشناسان ما ملاقات کنید

در صورت تمایل به ارتباط از طریق ایمیل یا شبکه های مجازی می توانید از طریق لینک های مرتبط با کارشناسان ما ارتباط داشته باشید.

چشم انداز ما

.تیم ما تلاش دارد تا رضایت شما مشتریان را کسب کند و همچنین بتواند بازار هدفی جهانی را برای خود انتخاب کند
Vision
Support
پشتیبانی عالی

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم

Awesome Team
تیم متخصص

کارشناسان تیم ما با مهارت بسیار در این زمینه در خدمت شماست تا بهترین هارا برای شما ارمغان آورد.

Faster Performance
عملکرد سریعتر

تیم ما با استفاده از تجربه بسیار و حرفه ای بودن در این زمینه میتواند پروژه های شما را سریع تر از آنچه میپندارید تحویل دهد.

subscibe